2012 – 2014

 

Datum en Tijd Voorstelling Locatie
Maandag 23 januari 2012 (20:30) Modelkind A.A.H.! Parktheater, Eindhoven
Woensdag 25 januari 2012 (20:15) Karin Bloemen – Absobloodylutely Bloemiliciously Fanf*ckingtastic Theaters Tilburg, Tilburg
Zaterdag 28 januari 2012 (19:00) Oorlogswinter Markant Theater, Uden
Dinsdag 7 februari 2012 (20:00) Miss Saigon Beatrix theater, Utrecht
Zaterdag 11 februari 2012 (15:00) Oorlogswinter De Kom, Nieuwegein
Zaterdag 11 februari 2012 (19:30) Oorlogswinter De Kom, Nieuwegein
Woensdag 15 februari 2012 (20:00) Miss Saigon Beatrix theater, Utrecht
Maandag 20 februari 2012 (20:00) GOTYE (Support: Gabrielle Aplin) Paradiso, Amsterdam
Donderdag 1 maart 2012 (20:00) Ramses de Musical Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 4 maart 2012 (20:00) Rammstein (Support: Deathstars) Ahoy, Rotterdam
Dinsdag 6 maart 2012 (20:00) Opera Zuid; Die Zauberflöte Parktheater, Eindhoven
Zondag 11 maart 2012 (15:00) Oorlogswinter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Woensdag 15 maart 2012 (14:00) Oorlogswinter Theater Carré, Amsterdam
Woensdag 15 maart 2012 (19:00) Oorlogswinter Theater Carré, Amsterdam
Woensdag 21 maart 2012 (19:30) Het Nationale Ballet – Het Zwanenmeer Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
Woensdag 28 maart 2012 (20:00) Next To Normal Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 31 maart 2012 (20:30) Musical Classics Ahoy, Rotterdam
Zondag 1 april 2012 (15:00) Oorlogswinter Theater de Koornbeurs, Franeker
Maandag 2 april 2012 (19:30) St. Petersburg Ballet – Het Zwanenmeer Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 14 april 2012 (19:00) Oorlogswinter Parktheater, Eindhoven
Zondag 22 april 2012 (19:00) Miss Saigon Beatrix theater, Utrecht
Woensdag 9 mei 2012 (20:00) Wicked AFAS Circus Theater, Scheveningen
Zondag 20 mei 2012 (14:00) Oorlogswinter Schouwburg Almere, Almere
Zondag 20 mei 2012 (19:00) Miss Saigon Beatrix Theater, Utrecht
Zondag 3 juni 2012 (19:00) Miss Saigon Beatrix Theater, Utrecht
Maandag 4 juni 2012 (20:00) Guns’n’Roses Ahoy, Rotterdam
Zondag 10 juni 2012 (16:00) The Little Mermaid Chassé Theater, Breda
Maandag 2 juli 2012 (21:00) Gossip (Support: Comanechi) Melkweg, Amsterdam
Vrijdag 3 augustus 2012 (21:00) Anneke van Giersbergen Theaterfestival Boulevard, ‘s-Hertogenbosch
Woensdag 15 augustus 2012 (14:00) Soldaat van Oranje Theaterhangar, Leiden
Dinsdag 11 september 2012 (19:30) The Phantom of The Opera Her Majesty’s Theatre, Londen
Woensdag 12 september 2012 (14:30) Matilda Cambridge Theatre, Londen
Woensdag 12 september 2012 (19:30) Sweeney Todd Adelphi Theatre, Londen
Donderdag 13 september 2012 (14:30) Billy Elliot Victoria Palace Theatre, Londen
Donderdag 13 september 2012 (19:30) The Magic Flute London Coliseum, Londen
Vrijdag 14 september 2012 (19:30) Singing in The Rain Palace Theatre, Londen
Zaterdag 15 september 2012 (14:30) Carousel Barbican Theatre, Londen
Zaterdag 15 september 2012 (19:45) Blood Brothers Phoenix Theatre, Londen
Zondag 16 september 2012 (16:00) 3 Mixed Bills, San Francisco Ballet Sadler’s Wells, Londen
Zondag 16 september 2012 (20:15) Sunflower Jam Royal Albert Hall, Londen
Dinsdag 18 september 2012 (19:30) Ghost Picadilly Theatre, Londen
Woensdag 19 september 2012 (14:30) Sweeney Todd Adelphi Theatre, Londen
Woensdag 19 september 2012 (19:30) Les Miserables Queens Theatre, Londen
Donderdag 20 september 2012 (14:30) Billy Elliot Victoria Palace Theatre, Londen
Donderdag 20 september 2012 (19:30) Wicked Apollo Victoria Theatre, Londen
Vrijdag 21 september 2012 (20:00) Jesus Christ Superstar O2 Arena, Londen
Zaterdag 22 september 2012 (11:30) Rondleiding (Open House London) Royal Albert Hall, Londen
zaterdag 22 september 2012 (19:30) Sweeney Todd Adelphi Theatre, Londen
Zondag 23 september 2012 (18:30) Twelfth Night Shakespeare’s Globe, Londen
Woensdag 26 september 2012 (20:00) Soldaat van Oranje Theaterhangar, Leiden
Donderdag 4 oktober 2012 (20:00) Het Nationale Ballet – Sterrenstof Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 14 oktober 2012 (14:00) Wicked AFAS Circustheater, Scheveningen
Dinsdag 23 oktober 2012 (20:30) Swan Lake (Bioscoop live registratie vanuit Royal Opera House te Londen) Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 28 oktober 2012 (14:00) Wicked AFAS Circustheater, Scheveningen
Zaterdag 3 november 2012 (14:00) Wicked AFAS Circustheater, Scheveningen
Zondag 4 november 2012 (14:00) Aspects of Love Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Dinsdag 6 november 2012 (20:00) Gabriel ‘Fluffy’ Iglesias 013, Tilburg
Zaterdag 10 november 2012 (21:00) Kate Nash (Support: Shuga) Bitterzoet, Amsterdam
Zondag 11 november 2012 (15:00) Jeugdherinneringen II (Danny de Munk en Henk Poort) Theater de Molenberg, Delfzijl
Woensdag 21 november 2012 (20:00) Scala & Kolancy Brothers Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 24 november 2012 (20:00) Annie Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Vrijdag 28 december 2012 (21:00) Q Music Presents: Q Party Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
woensdag 2 januari 2013 (19:00) St. Petersburg Ballet – De Notenkraker Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Dinsdag 15 januari 2013 (20:00) Jeans 22 – Dynamite Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 27 januari 2013 (19:00) Aspects of Love Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Vrijdag 22 februari 2013 (20:00) Aspects of Love Parktheater, Eindhoven
Woensdag 27 februari 2013 (20:00) Jon van Eerd – De Bonbonfabriek Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 3 maart 2013 (14:30) Koning van Katoren De Flint, Amersfoort
Donderdag 21 maart 2013 (13:30) Jack The Giant Slayer (3D) JT Bioscoop, ‘s-Hertogenbosch
Vrijdag 29 maart 2013 (20:00) Il Divo & Katherine Jenkins Ziggo Dome, Amsterdam
Zaterdag 30 maart 2013 (20:00) Hurts Melkweg, Amsterdam
Woensdag 3 april 2013 (20:00) Ruth Jacott – A Lady On Stage Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Vrijdag 5 april 2013 (19:00) Dik Trom Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Vrijdag 12 april 2013 (19:05) Warm Bodies Imagine Filmfestival, EYE, Amsterdam
Zaterdag 13 april 2013 (20:00) Justin Bieber – Believe Tour (Support: Mainstreet) Gelredome, Arnhem
Maandag 15 april 2013 (20:00) Jurk – Glitterjurk Beatrix Theater, Utrecht
Zondag 21 april 2013 (20:00) Beyoncé (Support: Eva Simons) Ziggo Dome, Amsterdam
Maandag 13 mei 2013 (20:00) Karin Bloemen – Diva(‘s) Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 1 juni 2013 Fortarock XL (Rammstein) Goffertpark, Nijmegen
Vrijdag 7 juni 2013 (20:00) Alicia Keys (Support: Miguel) Ziggo Dome, Amsterdam
Dinsdag 11 juni 2013 (20:00) Gabrielle Aplin (Support: Saint Raymond, Daniel Versteegh) Effenaar, Kleine Zaal, Eindhoven
Dinsdag 27 augustus 2013 (19:45) Mamma Mia! Novello Theatre, Londen
Woensdag 28 augustus 2013 (15:00) A Chorus Line London Pallidium, Londen
Woensdag 28 augustus 2013 (19:30) The Cripple Of Inishmaan(Daniël Radcliffe) Noël Coward Theatre, Londen
Donderdag 29 augustus 2013 (14:30) The Curious Incident Of The Dog In The Night-Time Apollo Theatre, Londen
Donderdag 29 augustus 2013 (19:30) The Pride Trafalgar Studio, Londen
Vrijdag 30 augustus 2013 (19:30) Cabaret (Will Young) New Wimbledon Theatre, Londen
Zaterdag 31 augustus 2013 (14:30) Charlie and The Chocolate Factory Royal Drury Lane, Londen
Zaterdag 31 augustus 2013 (19:00) Nathan James Jazz Café, Camden Londen
Zondag 1 september 2013 (19:00) Dirty Dancing Picadilly Theatre, Londen
Maandag 2 september 2013 (19:30) Billy Elliot Victoria Palace Theatre, Londen
Dinsdag 3 september 2013 (19:30) Les Misérables Queens Theatre, Londen
Woensdag 4 september 2013 (14:30) West Side Story Sadler’s Wells, Londen
Woensdag 4 september 2013 (19:30) War Horse New London Theatre, Londen
Donderdag 5 september 2013 (15:00) Once Phoenix Theare, Londen
Donderdag 5 september 2013 (19:00) BBC Prom 72. Verdi/Tchaikovsky Royal Albert Hall, Londen
Vrijdag 6 september 2013 (19:30) The Phantom of The Opera Her Majesty’s Theatre, Londen
Zaterdag 7 september 2013 (15:00) The Bodyguard Adelphi Theatre, Londen
Zaterdag 7 september 2013 (19:30) A Midsummer Night’s Dream Noël Coward Theatre, Londen
Zondag 8 september 2013 (17:00) Jersey Boys Prince Edward Theatre, Londen
Woensdag 25 september 2013 (14:00) Soldaat van Oranje Theaterhangar, Leiden
Vrijdag 18 oktober 2013 (20:00) Symphonica in Rosso (Anouk) Gelredome, Arnhem
Zondag 10 november 2013 (21:00) MTV EMA ZiggoDome, Amsterdam
Maandag 18 November 2013 (21:00) Johnny Flynn & The Sussex Wit Bitterzoet, Amsterdam
Zondag 8 december 2013 (19:30) Matthew Bourne’s Swan Lake Sadler’s Wells, Londen
Maandag 9 december 2013 (19:30) Wicked Apollo Victoria Theater, Londen
Dinsdag 10 december 2013 (19:30) The Phantom of The Opera Her Majesty’s Theatre, Londen
Woensdag 11 december 2013 (15:00) The Bodyguard Adelphi Theatre, Londen
Woensdag 11 december 2013 (19:30) The Nutcracker (English National Ballet) The London Coliseum, Londen
Donderdag 12 december 2013 (14:30) Billy Elliot Victoria Palace Theatre, Londen
Donderdag 12 december 2013 (19:30) Matthew Bourne’s Swan Lake Sadler’s Wells, Londen
Vrijdag 13 december 2013 (19:30) Les Miserables Queens Theatre, Londen
Zaterdag 14 december 2013 (14:30) Stephen Ward Aldwych Theatre, Londen
Zaterdag 14 december 2013 (19:00) The Nutcracker Royal Opera House, Londen
Zondag 15 december 2013 (19:30) Matthew Bourne’s Swan Lake Sadler’s Wells, Londen
Woensdag 18 december 2013 (19:00) St Petersburg Ballet – Sleeping Beauty Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 22 december 2013 (14:00) Het Kerstverhaal van Kleine Ezel Parktheater, Eindhoven
Dinsdag 14 januari 2014 (14:00) Jersey Boys Beatrix Theater, Utrecht
Donderdag 16 januari 2014 (20:00) Flashdance Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 26 januari 2014 (14:15) Love Story Theaters Tilburg
Dinsdag 28 januari 2014 (20:00) Kleine Blonde Dood Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Dinsdag 4 februari 2014 (20:00) Scapino Ballet – Pearl Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Donderdag 13 februari 2014 (20:30) Angela Groothuizen Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 15 februari 2014 (20:00) Harrie en de Twee Meesters Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Maandag 24 april 2014 (20:00) Tom Odell Vredenburg, Utrecht
Dinsdag 18 maart 2014 (20:00) Beyoncé Ziggo Dome, Amsterdam
Woensdag 19 maart 2014 (20:00) Staatsopera van Tararstan – Barbier va Sevilla Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 22 maart 2014 (20:00) Hotel Pro Forma – War Sum Up Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Dinsdag 8 april 2014 (9:30) De Tovenaar van Oz (Besloten voorstelling) Carré, Amsterdam
Dinsdag 15 april 2014 (20:00) Tick Tick Boom Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Woensdag 16 april 2014 (20:00) Wende – Last Resistance – The Theatre Sessions Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Woensdag 14 mei 2014 (20:00) Urbanus – Urbanus Zelf! Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 18 mei 2014 (15:00) De Tovenaar van Oz (NJMT) Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 24 mei 2014 (20:00) Rob De Nijs – Van Alle Tijden Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Woensdag 20 augustus 2014 (19:00) Das Phantom Der Oper Stage Neue Flora, Hamburg
Zaterdag 23 augustus 2014 (20:00) Adel Tawil (Support: MATHIA, Alexa Feser) Kindl-Bühne Wuhlheide, Berlijn
Zondag 24 augustus 2014 (17:30) Gefährten (War Horse) Theater des Westens, Berlijn
Zondag 31 augustus 2014 (14:00) Tarzan Stage Apollo Theater, Stuttgart
Dinsdag 23 september 2014 (20:00) Sweeney Todd Parktheater, Eindhoven
Woensdag 24 september 2014 (20:00) De Jantjes Theater aan de Parade, ’s-Hertogenbosch
Vrijdag 26 september 2014 (20:00) Sweeney Todd Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 28 september 2014 (19:00) Moeder, Ik Wil Bij De Revue Beatrixtheater, Utrecht
Dinsdag 30 september 2014 (20:00) The Normal Heart Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch
Zondag 16 november 2014 (20:00) Musicals in Concert Ziggo Dome, Amsterdam
Dinsdag 2 december 2014 (20:00) Die Fledermaus Theater aan de Parade, ’s-Hertogenbosch
Zaterdag 13 december 2014 (19:30) Billy Elliot AFAS Circustheater, Scheveningen

 

Back to ‘about’